Istorija

„Dovanok šilumą“ akcija kūrybos studijos „Showart“ įkūrėjui kilo visai netyčia. Važiuodamas automobiliu į darbą jis pamatė senelę, kuri trynė rankas bandydama jas sušildyti. Sustojęs padavė senelei automobilyje besimėtančias pirštines. Moters akys nušvito. Taip gimė socialinės akcijos idėja.

2014 – tais metais startavome su UAB „Knitas“ dovanotomis pirštinėmis, šalikais bei kepurėmis. Šiuos daiktus dalinome visiems, kas tą šaltą žiemos vakarą buvo be jų.

Pamatę, jog tai pakankamai unikali ir sėkminga akcija, 2015 – tais metais sulaukėme dar daugiau dėmesio ir sugebėjome ne tik dalinti šiltus daiktus mieste, bet ir aplankyti tremtinių namus, kur nuvežėme skanių pyragų, arbatos ir suorganizavome muzikinį koncertą. Kartu su “NKC” aplankėme gyvūnų globos namus “Lesė”, suteikėme reikalingiausių daiktų dvejoms, sunkiai gyvenančioms šeimoms ir suorganizavome koncertą Vinco Kudirkos aikštėje.

2016 – aisiais metais socialinė akcija ženkliai skyrėsi nuo praėjusių metų. Tais metais gerų darbų buvo nuveikta ženkliai daugiau: aplankėme gyvūnų globos namus, vaikų namus, tremtinius, senolius, padėjome šeimoms, prisidėdami prie jų būties gerinimo. Surengėme koncertus, kurie skatino užeiti ir pasimėgauti šiltomis atlikėjų emocijomis. Taip pat, akcijos pabaigoje surengėme didįjį koncertą, kuris vyko „Mokytojų namų kiemelyje“. Koncerte dalinomės istorijomis bei klausėme nuostabių atlikėjų, tokių kaip: Bjelle, BASI, Cosmic apple, Netikėti svečiai ir kiti.

2017 – tos pačios tradicijos tik trigubai išaugęs žmonių susidomėjimas ir noras prisidėti prie akcijos. Aplankėme dar daugiau nuostabių asmenų, kurių veiduose nušvito šypsena, ir tik mūsų dėka. Tais metais pasidalinti širdį jaudinančiomis istorijomis bei puikiais atlikėjais, kurie taip pat prisidėjo ir palaikė projekto metu, tokiais kaip: Bjelle, Queens of roses, Egidijus Sipavičius ir kt. pavyko tiesioginiame eteryje, kurį transliavo LRT kultūra.

Šiais metais mes pasiruošę šią akciją plėtoti dar stipriau. Kaip? „Dovanok šilumą“ vykdysime ne tik šaltuoju sezono metu. Kiekvieną metų sezoną bus aplankomi visi, ką sutikome praėjusiais metais ir papildyti soc. akciją didesniais darbais. Žinoma, dovanosime Vilniaus miestui dar šiltesnį koncertą, kuris, tikimės, sulauks didesnio dėmesio.

Kiti projektai

Kūrybos studija SHOWART
Kūrybos studija SHOWART

Mes kuriame ir mėgaujamės šiuo procesu, kaskart bandydami vis naujus ir neišbandytus dalykus.

Apsilankyti
Arklio Dominyko pasakų festivalis
Arklio Dominyko pasakų festivalis

Pasakų festivalio metu tėvai su vaikais, padedami rašytojų ir animatorių, kuria ir iliustruoja savo pasakas.

Apsilankyti

„Dovanok šilumą“ Rėmėjai

Dėkojame visiems, kurie prisideda prie šilumą teikiančios akcijos!